O sklepie

Baterie-Prysznicowe.pl to sklep z asortymentem do łazienek w którym znajdziecie często nagradzane baterie do pryszniców i gotowe zestawy prysznicowe uznanych producentów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec.

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne baterie dwuuchwytowe jak i nowoczesne, chromowane baterie jednouchwytowe w których przepływ i temperaturę wody ustalamy przy pomocy jednego uchwytu. Znajdziesz tu zwykłe baterie łazienkowe, baterie z termostatem a nawet baterie podtynkowe – cieszące się ostatnio bardzo dużą popularnością w Polsce.

Aktualnie sklep jest w dalszym ciągu rozwijany. Podejmujemy starania aby w naszej ostatecznej ofercie znalazły się dziesiątki najlepiej ocenianych baterii prysznicowych, które zostały docenione przez pisma branżowe, dotyczące aranżacji wnętrz, budownictwa i wyposażenia łazienek. Dlatego też, w chwili obecnej, kupowanie nowej armatury łazienkowej zostało wstrzymane na czas nieokreślony. Jednak zaglądajcie do nas regularnie bo już niedługo pojawią się u nas całkiem nowe elementy instalacji dla pomieszczeń sanitarnych.